Het team

team

Management

Annemarie van Zoest

directeur

E-mail: annemarie.vanzoest@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Marloes Lieftink

bouwleider onderbouw/ stamgroepleider groep 1/2

E-mail: marloes.lieftink@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - wo - do

   

Marc van de Laar

bouwleider bovenbouw / stamgroepleider groep 7/8

E-mail: marc.vandelaar@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - wo - do - vr

Ingrid Hofs

interne begeleiding onderbouw

E-mail: ingrid.hofs@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - wo - do

Lony Bert

interne begeleiding bovenbouw

E-mail: lony.bert@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - wo - do - vr

Elsa

schoolhond

Team

Sietske Tuip

stamgroepleider groep 1/2

E-mail: sietske.tuip@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Jessica Overeem

stamgroepleider groep 1/2

E-mail: jessica.overeem@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: do - vr

Edith Linssen

stamgroepleider groep 1/2

E-mail: edith.linssen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Malon Arends

stamgroepleider groep 1/2, vakleerkracht muziek

E-mail: malon.arends@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Marion van Gennip

stamgroepleider groep 1/2

E-mail: marion.vangennip@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Pietje van den Heuvel

stamgroepleider groep 1/2, VVE coördinator, basisschoolcoach

E-mail: pietje.vandenheuvel@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Loes Hertog

Lio groep 1/2 SJ

E-mail: loes.hertog@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di

Niels van Kemenade

stamgroepleider groep 3/4

E-mail: niels.vankemenade@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Ans van Herwijnen

stamgroepleider groep 3/4

E-mail: ans.vanherwijnen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - do

Fleur Ingelse

stamgroepleider groep 3/4

E-mail: fleur.ingelse@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - do - vr

Kim van der Beek

stamgroepleider groep 3/4

E-mail: kim.vanderbeek@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Dorien van Tuijl

stamgroepleider groep 3/4

E-mail: dorien.vantuijl@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Hanny Theunissen

stamgroepleider groep 3/4

E-mail: hanny.theunissen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

   

Dian van Leeuwen

stamgroepleider groep 3/4; onderwijsassistent bovenbouw

E-mail: dian.vanleeuwen@salto-eindhoven.nl

Renske Brouwer

stamgroepleider groep 5/6

E-mail: renske.brouwer@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Anja Stroetinga

stamgroepleider groep 5/6, ICT-coördinator

E-mail: anja.stroetinga@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - vr

Marjan Pontenagel

stamgroepleider groep 5/6

E-mail: marjan.pontenagel@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Nicole Neggers

stamgroepleider groep 5/6

E-mail: nicole.neggers@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo

   

Eric van Etten

Stamgroepleider groep 5/6

E-mail: eric.vanetten@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Mijntje Houët

stamgroepleider groep 7/8

E-mail: mijntje.houet@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Merel van den Boom

stamgroepleider groep 7/8, basisschoolcoach

E-mail: merel.vandenboom@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - do - vr

Laura Gosenshuis

stamgroepleider groep 7/8

E-mail: laura.gosenshuis@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Eline Ambaum

stamgroepleider groep 7/8

E-mail: eline.ambaum@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Joy van der Beek

stamgroepleider groep 7/8

E-mail: joy.vanderbeek@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Bart Scheer

gymdocent

E-mail: bart.scheer@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Jolanda Heijwegen

onderwijsassistent onderbouw

E-mail: jolanda.heijwegen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Laura Lynn Jansen

onderwijsassistent onderbouw

E-mail: lauralynn.jansen@salto-eindhoven.nl

Karin Hendrix

onderwijsassistent bovenbouw

E-mail: karin.hendrix@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Marian Wijn

administratief medewerker

E-mail: marian.wijn@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: wo

Erwin Schonenburg

conciërge

E-mail: erwin.schonenburg@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Zenna Eekhof

Onderwijsassistent

E-mail: zenna.eekhof@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo