Het team

team

Management

Annemarie van Zoest

directeur

E-mail: annemarie.vanzoest@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - wo - do - vr

Marloes Lieftink

teamleider groep 1-4 stamgroepleider groep 1/2

E-mail: marloes.lieftink@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - wo - do - vr

   

Marc van de Laar

teamleider groep 5-8 stamgroepleider groep 5/6

E-mail: marc.vandelaar@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - wo - do - vr

Ingrid Hofs

intern begeleider groep 0-4

E-mail: ingrid.hofs@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - wo - do

Lony Bert

intern begeleider groep 5-8

E-mail: lony.bert@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - wo - do

Elsa

schoolhond

Team

Sietske Tuip

stamgroepleider groep 1/2

E-mail: sietske.tuip@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Jessica Overeem

stamgroepleider groep 1/2

E-mail: jessica.overeem@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: wo - do

Marion van Gennip

stamgroepleider groep 1/2

E-mail: marion.vangennip@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Luc Gijsbers

stamgroepleider groep 1/2

E-mail: luc.gijsbers@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Pietje van den Heuvel

stamgroepleider groep 1/2, basisschoolcoach

E-mail: pietje.vandenheuvel@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Sylvia van de Wouw

Stamgroepleider groep 1/2

E-mail: sylvia.vandewouw@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - wo

Karin van Gestel

Stamgroepleider groep 1/2

E-mail: karin.vangestel@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - do

Laura Lynn Jansen

leerkrachtondersteuner en stamgroepleider 1/2

E-mail: lauralynn.jansen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - do - vr

Niels van Kemenade

stamgroepleider groep 3/4

E-mail: niels.vankemenade@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Linda Peters

Onderwijsassistent

Werkdagen: wo - do - vr

Edith Linssen

stamgroepleider groep 3/4

E-mail: edith.linssen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: do - vr

Hanny Theunissen

stamgroepleider groep 3/4

E-mail: hanny.theunissen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

   

Fleur Ingelse

stamgroepleider groep 3/4

E-mail: fleur.ingelse@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - do - vr

Ans van Herwijnen

stamgroepleider groep 3/4

E-mail: ans.vanherwijnen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Kim van der Beek

stamgroepleider groep 3/4

E-mail: kim.vanderbeek@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Dorien van Tuijl

stamgroepleider groep 3/4

E-mail: dorien.vantuijl@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Renske Brouwer

stamgroepleider groep 5/6

E-mail: renske.brouwer@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Anja Stroetinga

stamgroepleider groep 5/6, ICT-coördinator

E-mail: anja.stroetinga@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - vr

Maartje Charpentier

stamgroepleider groep 5/6

E-mail: maartje.charpentier@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Dian van Leeuwen

stamgroepleider groep 5/6

E-mail: dian.vanleeuwen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Mijntje Houët

stamgroepleider groep 5/6

E-mail: mijntje.houet@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Pieter de Haas

stamgroepleider groep 5/6

E-mail: pieter.dehaas@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: wo

Merel van den Boom

stamgroepleider groep 7/8, basisschoolcoach

E-mail: merel.vandenboom@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - do - vr

Laura Gosenshuis

stamgroepleider groep 7/8

E-mail: laura.gosenshuis@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Joy van der Beek

stamgroepleider groep 7/8

E-mail: joy.vanderbeek@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Mireille de Groot

Stamgroepleider groep 7/8

E-mail: mireille.degroot@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - do - vr

Eline Ambaum

stamgroepleider groep 7/8

E-mail: eline.ambaum@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Bart Scheer

gymdocent

E-mail: bart.scheer@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Jolanda Heijwegen

leerkrachtondersteuner onderbouw

E-mail: jolanda.heijwegen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - do

Zenna Eekhof

Leerkrachtondersteuner onderbouw

E-mail: zenna.eekhof@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - wo - do

Stephanie van der Linden

Leerkrachtondersteuner bovenbouw

E-mail: stephanie.vanderlinden@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Juul Slits

Leerkrachtondersteuner bovenbouw

E-mail: juul.slits@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - wo - do

Nicole Neggers

stamgroepleider nieuwkomersonderwijs

E-mail: nicole.neggers@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo

   

Malon Arends

muziekdocent

E-mail: malon.arends@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: do

Erwin Schonenburg

conciërge

E-mail: erwin.schonenburg@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Patrick Olislagers

Conciërge

E-mail: patrick.olislagers@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: vr