Het team

Directie

Mieke Theus

Directeur

E-mail: info@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Marc van de Laar

bouwleider MB - BB / leerkracht bovenbouw (6-7)

E-mail: m.vandelaar@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Op maandag en dinsdag ambulant

Op woensdag, donderdag en vrijdag leerkracht groep 6-7

Lony Bert

interne begeleiding (IB) MB - BB / rekencoördinator

E-mail: l.bert@bs-driestam.nl

Werkdagen: di - wo - do - vr

Ingrid Hofs

interne begeleiding (IB) onderbouw

E-mail: i.hofs@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Marloes Lieftink

bouwleider onderbouw / leerkracht onderbouw (2-3)

E-mail: m.lieftink@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Team

Betty Feyen

leerkracht bovenbouw (8)

E-mail: b.feyen@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Hanny Theunissen

leerkracht bovenbouw (8)

E-mail: h.theunissen@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Anja Stroetinga

leerkracht bovenbouw (8)

E-mail: a.stroetinga@bs-driestam.nl

Werkdagen: vr

Merel van den Boom

leerkracht bovenbouw (6-7)

E-mail: m.vandenboom@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo

woensdag om de week

Mijntje Houët

leerkracht bovenbouw (6-7)

E-mail: m.houet@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di

Nicole Neggers

leerkracht onderbouw (1-2)

E-mail: n.neggers@bs-driestam.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Peer Wolfs

leerkracht bovenbouw (6-7)

E-mail: p.wolfs@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Renske Brouwer

leerkracht middenbouw (4-5)

E-mail: r.brouwer@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Anneloes van Gelder

leerkracht middenbouw (4-5)

E-mail: a.vangelder@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Marjan Pontenagel

leerkracht middenbouw (4-5)

E-mail: m.pontenagel@bs-driestam.nl

Werkdagen: di - wo - do - vr

Pieter de Haas

leerkracht middenbouw (4-5)

E-mail: p.dehaas@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Emdée Withaar

leerkracht middenbouw (4-5)

E-mail: e.withaar@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - vr

Sietske Tuip

leerkracht onderbouw (1-2)

E-mail: s.tuip@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Edith Linssen

leerkracht onderbouw (2-3)

E-mail: e.linssen@bs-driestam.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Kim van der Beek

leerkracht onderbouw (2-3)

E-mail: k.vanderbeek@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Marjolein Oerlemans

leerkracht onderbouw (2-3)

E-mail: m.oerlemans@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di

Pietje van den Heuvel

leerkracht onderbouw (2-3) / coördinator VVE

E-mail: p.vandenheuvel@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Sandra van Grinsven

leerkracht onderbouw (2-3)

E-mail: s.vangrinsven@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Marion van Gennip

leerrkacht onderbouw (1-2) / coördinator bibliotheek

E-mail: m.vangennip@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Jessica Overeem

leerkracht onderbouw (1-2)

E-mail: j.overeem@bs-driestam.nl

Werkdagen: do - vr

Erwin Schonenburg

conciërge Driestam / Dikkie & Dik

E-mail: e.schonenburg@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Dorien van Tuijl

leerkracht onderbouw (1-2)

E-mail: d.vantuijl@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo

Marian Wijn

administratief medewerker

E-mail: m.wijn@bs-driestam.nl

Werkdagen: wo

Laura Poelman

leerkracht bovenbouw (6-7)

E-mail: laura.poelman@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Eva Ritzer

leerkracht

E-mail: eva.ritzer@bs-driestam.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

 

 

Nabila Kalliss

Groepsleerkracht

E-mail: nabila.kalliss@bs-driestam.nl

Werkdagen: wo - do - vr

Rojeana Lourens

LIO-stagiaire

E-mail: rojeana.lourens@bs-driestam.nl

Roy Verstappen

Docent Lichamelijke Opvoeding

Werkdagen: di - do